Restauracja i bary

 

Oprócz hotelowej restauracji, na terenie osiedla Slovenske plaze, znajdują się dwie restauracje i trzy bary, które serwują w godzinach 10:00-23:00 dania z karty, jak i w formie szwedzkiego stołu, napoje regionalne oraz desery.

Restauracja hotelowa może pomieścić 700 osób. Dania podawane są w formie bufetu. Śniadania serwowane są w godzinach 7:00-10:00, obiad 12:00-14:00 i kolacja od 18:00-21:00.

Restauracja All Inclusive, jest przeznaczona dla gości, którzy mają wykupioną tę usługę. Jednocześnie może pomieścić 180 osób. Dania kuchni narodowej i międzynarodowej podawane są w formie bufetu. Do restauracji należy również taras letni, gdzie podawane są typowe czarnogórskie drinki i napoje regionalne.

Przymorska restauracja usytuowana w zacienionym miejscu, przy jednym z basenów, jest doskonałym miejscem wypoczynku i rozsmakowywania się w kuchni narodowej. Restauracja czynna jest do godziny 19:00, może pomieścić 80 osób., dania serwowane są z karty w bardzo przystępnych cenach.

Restauracja Pjaca znajduje się w centralnej części całego kompleksu, stąd też pochodzi jej nazwa „Pjaca”. Co wieczór, przy akompaniamencie muzyki, można skosztować pysznych dań kuchni czarnogórskiej. Kilka razy w tygodniu w restauracji odbywają się wieczorki tematyczne.

Jest to duża restauracja, która może pomieścić do 250 osób.

BARY

Habibi bar – przyciąga gości swym bogatym wnętrzem, wystrój baru zaaranżowano w stylu orientalnym. Lokal działa codziennie od godziny 16:00 do północy.

Aperitif bar – doskonałe miejsce na chwilę relaksu po wyczerpującym dniu, jak równie wypicie drinków czy zjedzenia ciasteczka lub herbatników. Habibi bar jest w stanie pomieścić do 40 osób, i otwarty jest praktycznie cały dzień, od 7:00-23:00.

Raspucin jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kawiarni na promenadzie Riwiery Budwańskiej. Dzięki dogodnej lokalizacji, występom muzycznym na żywo, dobremu i niedrogiemu jedzeniu oraz dostatecznej ilości miejsc w lokalu (kawiarnia może pomieścić do 50 osób) jest to miejsce chętnie odwiedzane nie tylko przez turystów, ale i samych mieszkańców Budwy. Lokal otwarty jest w godzinach 8:00-1:00.

24-10-2019-palas-porodicni

24-10-2019-palas-romanticni

 

 

BUDVA WEATHER
Copyright © 2012 Hotelska grupa Budvanska rivijera.
Sva prava zadržana.
EV SSL