O Hotelu


Ośrodek wczasowy może pomieścić 1985 łóżek.

slovenska plazaDzięki swojej architekturze, zielonym terenom dookoła oraz bliskości Slovenskiej plaży, długiej na 1600 metrów, ośrodek jest dobrym miejscem dla aktywnego wypoczynku.

Po całkowitej modernizacji, ukończonej w lipcu 2012 roku, ośrodek posiada 1016 miejsc zakwaterowania, w tym 153 apartamenty i 863 pokoje, które zostały podzielone na dwie kategorie 4 i 3*.

Kompleks znajduje się w samym centrum Budwy, 10 minut spacerem do historycznej części Starego Miasta.

Ośrodek wczasowy działa od maja do końca października.

W jednym miejscu znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do wygodnego wypoczynku – od zakwaterowania i wyżywienia, po rekreację i zabawę. Znajdziemy tu restauracje, kawiarnie, butiki, mini markety, galerie, agencje turystyczne, gabinety dentystyczne i przychodnie zdrowia, salony fryzjerskie i kosmetyczne, boiska sportowe i korty, baseny.

Ośrodek wczasowy Słovenska plaża jest jednym z pierwszych w Czarnogórze, który otrzymał certyfikat Ecolabel oraz unijny certyfikat za zaangażowanie w ochronę środowiska.

Animacja

W pobliżu basenu, najmłodsi goście mogą korzystać z trampolin, zjeżdżalni i innych atrakcji znajdujących się w parku zabaw o powierzchni 300m².

Natomiast w hotelu Aleksandr, pod stałą opieką wykwalifikowanego i miłego personelu, dzieci mogą bawić się w niezwykłym labiryncie, nowocześnie wyposażonym pokoju gier i zabaw czy zakątku dla maluchów. Wstęp dla gości hotelowych – bezpłatnie.

Pokój gier i zabaw oferuje również organizację imprez urodzinowych dla najmłodszych, a wieczorami zabawy tematyczne: wieczory z folklorem czy salsą, karaoke itd.

Programy muzyczny są organizowane dla gości restauracji Pjaca, baru Raspućin oraz baru All inclusive.

Latem, na terenie całego kompleksu, odbywają się imprezy tematyczne i festiwale: muzyki folkowej, etno-śródziemnomorskiej, przedstawienia dla dzieci, uliczne trupy teatralne itd. Wstęp bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

• Parking zewnętrzny i wewnętrzny za dopłatą 4€/dzień.
• Internet bezprzewodowy dostępny na:  Reception, Aperitiv bar, restaurant Pjaca, Healthy bar
• Pokój gier dla dzieci.
• Dodatkowe usługi turystyczne: wynajem auta, organizacja wycieczek, przelewy bankowe
• Salon fryzjerski i kosmetyczny, kiosk z prasą, galeria

Certyfikaty

ISO 22000, ECO LABEL Reg. broj: AT/25/088

Polityka hotelowa

• Akcepotwane są wszystkie karty kredytowe
• Zameldowanie od 12:00
• Wymeldowanie do 10:00, późniejsze wymeldowanie za dodatkową opłatą

24-10-2019-palas-porodicni

24-10-2019-palas-romanticni

 

 

BUDVA WEATHER
Copyright © 2012 Hotelska grupa Budvanska rivijera.
Sva prava zadržana.
EV SSL