Bankiety & Imprezy

Sale konferecyjne
Hotel Palas, ze swoim śródziemnomorskim stylem, pełną ofertą zakwaterowania, salami konferencyjnymi, ekskluzywną restauracją oraz nowoczesnym centru wellness  i spa to idealne miejsce do organizacji różnych konferencji, seminariów, warsztatów i innych wydarzeń.
To wszystko powoduje, że hotel Palas jest bardzo konkurencyjnym obiektem dla turystyki kongresowej.

Hotel Palas posiada dwie sale konferencyjne oraz dużo mniejszych pomieszczeń do różnego przeznaczenia.

I Conference roomCastio  o powierzchni 215m², może pomieścić 220 miejsc, przeznaczona do organizacji większych seminariów i konferencji. Posiada nowoczesne wyposażenie konferencyjne: projektor, elektryczne płótno projekcyjne o wymiarze 4x3m z pilotem, bezprzewodowy mikrofon z nadajnikiem, bezprzewodowy mikrofon/krawatowy z nadajnikiem, odtwarzacz muzyki z internetem, FM radio oraz wejściem USB, sprzęt dzwiękowy, mównica); 

II Class room – Katič o powierzchni 145m², może pomieścić 80-100 miejsc, przeznaczona do organizacji mniejszych zebrań, seminariów, bankietów i innych uroczystości. Posiada kompletny sprzęt techniczny: projektor z pilotem, płótno 200x200mm na statywie, odtwarzacz z wyposażeniem dzwiękowym, bezprzewodowy mikrofon z nadajnikiem.

II Boardroom -  Nerin o powierzchni od 25m² i pojemności 12 miejsc, ma szerokie zastosowanie, od lekcji zawodowych, team building, warsztatów po obiady biznesowe lub kolacje.  Wysokość 2,90m; długość 6,20m; szerokość 4,10m.

Do wykorzystania jest również część od 200m² Aperitif baru, który znajduje się w centralnej części hotelu.

W zakresie oferty konferencyjnej, hotel może zaproponować również organizację koktajli, uroczystych obiadów galowych, przerw kawowych, drinków powitalncyh. A zespół kucharzy dołoży wszelkich starań, aby połączyć kuchnię tradycyjną i nowoczesną, aby każda impreza była wyjątkowa.

Organizacja ślubów

Z pośród szerokiej oferty hotelu Palas należy wyróżnić organizację ślubów – i tych większych, i tych mniejszych,tych tradycyjnych i tych w bardziej nowoczesnym stylu – wszystko według życzenia i potrzeb młodej pary.

Atrakcyjne położenie hotelu, naturalne zielone przestrzenie wokół obiektu, bliskość cerkwii i klasztorów uczyni, że ślub dla młodej pary będzie jednym z najcudowniejszych wspomnień w ich życiu.

Hotel Palas jest leureatem prestyżowej nagrody „World Luxury Hotel Awards“ w kategorii „Luxury Wedding Destination“. Ta nagroda, w świecie znana jako Oskar w przemyśle hotelowym, prowoduje, że hotel Palas jest TOP1, luksusowych ślóbow, który wybierają pary młode. Hotel ma najwyższe uznania do wysokiej jakości oferowania usług.

Dla przyszłych małżonków, hotel oferuje szeroki asortyment usług – od ekskluzywnych sal ślubnych, dekoracji kwiatów i sal, apartamentów dla nowożeńców do romantycznych zakątków do robienia zdjęć, specjalnego menu, welness & spa centrum. To wszystko wraz z ciepłem i uprzejmością personelu, które spełni wasze życzenia i wymagania, żeby ten dzień przerobyć w wasz ślub ze snów.  

Ekskluzywna sala do ślubów Palas
Sala Palas jest zrobiona w eleganckim stylu, wyróźnia się doskonałością i urokiem, zachwyci nawet tych z wyrafinowanym smakiem. Sala o powierzchni około 300m² może ugościć do 400 zaproszonych. Przed podwyższoną sceną, na środku sali, znajduje się parkiet taneczny. Sala jest wspaniała do wielkich ślubów.

Francuski taras
Na dachu hotelu, otoczonym śródziemnomorskimi roślinami, znajduje się Francuski taras. Ma on do zaoferowania niezapomniane romantyczne chwile. Jest idealny do organizacji mniejszych ślubów, do 120 miejsc.

Sala „Oliva”
Pojemność 120 miejsc, dogodna do organizacji mniejszych i intymniejszych ślubów.

Aperitif taras
To miejsce z którego rozpościera się niewiarygodny widok na otwarte morze i wyspy Katycz oraz Święta Niedziela. Zachody słońca, które zapierają dech w piersiach, dodają szczególnej magii całemu otoczeniu i powodują, że taras ten jest dobrym miejscem do organizacji różnych rodzajów ślubów. Pojemność tego tarasu wynosi do 250 miejsc.

Dla młodej pary są do dyspozycji apartamenty dla nowożeńców, z najlepszym widokiem na morze:
- na życzenie, śniadanie do łóżka
-powitanie szampanem podanym w apartamencie
-po słodkim obudzeniu – wellness oferta dla nowożeńców

Wellness oferta zawiera:
-Nieograniczone korzystanie welness & spa centrum
-Zdrowy napój ze świeżych owocy do wyboru

Zakątek do fotografowania
Samo otoczenie i umiejscowienie hotelu z przepięknymi otwartymi tarasami, zielenią i widokiem na morze, przedstawiają niepowtarzalny wybór do cudownych fotografii i pamiątek ze ślubu.

Dekoracja przestrzeni i kompozycje kwiatowe
Dekoracja przestrzeni, kompozycje kwiatowe, uroczyste nakrycia na krzesła, w połączeniu z waszymi pomysłami i życzeniami, spowodują, że dzień ślubu będzie wspaniały.

Partnerzy 
Hotel Palas współpracuje ze różnymi specjalistami w swojej dziedzinie, z przyjemnością możemy polecić i zorganizować dla was:
Fotografa
Fajerwerki
Nagłośnienie
Kwiaciarnie
Tort ślubny

24-10-2019-palas-porodicni

24-10-2019-palas-romanticni

 

 

BUDVA WEATHER
Copyright © 2012 Hotelska grupa Budvanska rivijera.
Sva prava zadržana.
EV SSL